Testy na solidność okien z Piaseczna

Ostatnio udało mi się wpaść na doskonały pomysł na artykuł na mojego bloga. W Piasecznie oferowanych było wiele różnego rodzaju okien, spośród których sporo reklamowało się jako solidne. Postanowiłem sprawdzić, na ile jest to prawda – najlepszą metodą było zrobić test.

Sprawdzenie trwałości okien z Piaseczna

solidne okna w PiasecznieProducenci i sprzedawcy okien pozytywnie odpowiedzieli na moją prośbę. W końcu gdybym miał kupować po jednym oknie tylko po to by przeprowadzić test, mogłoby się to negatywnie odbić na moim budżecie. Nim się obejrzałem, do mojego domu zaczęły podjeżdżać samochody z naklejkami firm producentów okien. Miałem trzy dni by przeprowadzić testy – po tym czasie samochody przyjadą, by zabrać okna z powrotem. Dany mi czas był wystarczający, bym zrobił wszystko to, co sobie zaplanowałem. Przede wszystkim chciałem sprawdzić, które solidne okna w Piasecznie faktycznie są mocne i wytrzymałe, a które jedynie się w ten sposób reklamują. Przyznam, że wynik tego testu bardzo mnie zdziwił – okazało się bowiem, że wszystkie okna które sprawdziłem był bardzo wytrzymałe. Nie wiedziałem, czemu każdy producent akurat na tym postanowił oprzeć swoją kampanię reklamową, ale prawda jest taka, że faktycznie nie znalazło się nawet jedno okno, które w jakikolwiek sposób okazało się być słabe. Mimo wszystko udało mi się wyszczególnić jednego producenta, który wyprzedzał pozostałe firmy pod względem solidności i trwałości swoich produktów, choć prawda jest taka, że w Piasecznie okna można było kupować w ciemno. Nie było możliwości, by się na nich zawieść.

Lubię testy, które wypadają pozytywnie. Producenci okien również byli zadowoleni ze współpracy ze mną – praktycznie żaden z nich nie miał powodów do narzekania. Artykuł zaś był jednym z najczęściej czytanych na całym moim blogu.