Świetny biznes dla sportowców

Imprezy sportowe stały się moją pasją i chyba zajęciem do późnej emerytury, a może i jeszcze dłużej. Na początku organizowanie tego typu eventów nie było jednak łatwe i zanim zacząłem zajmować się tym zawodowo, minęło trochę czasu. Jednak teraz wiem, że warto być szczerym wobec siebie samego i podążać ścieżką, która jest nam najbardziej znana i przyjazna.

Jak poprowadziłem moją pierwsza imprezę sportową

eventy sportoweOd lat jestem pasjonatem wszelkiego rodzaju sportów. Nie ważne, czy jest to bieganie, skakanie, granie w piłkę czy strzelanie z łuku. Każdy rodzaj aktywności był i jest dla mnie najlepszą formą wypoczynku i relaksu. Przy tym wszystkim uwielbiam każdy rodzaj sportowej rywalizacji. Powodem tego było również wybranie studiów o profilu sportowym. Po ich ukończeniu chciałem pracować jako trener, lub organizować eventy sportowe. Od początku wiedziałem co chcę robić i dlatego zaraz po zakończeniu edukacji założyłem spółkę, której podstawową działalnością było właśnie organizowanie takich imprez. Początkowe spotkania z różnymi instytucjami i firmami zaowocowały pierwszymi zleceniami i umowami. Od tamtego czasu prowadziłem i organizowałem wiele eventów tego typu, ale najbardziej pamiętam ten pierwszy raz, kiedy w dość szybki i spontaniczny sposób zrealizowałem pierwsze zlecenie. Należy dodać, że wówczas nie posiadałem jeszcze żadnych referencji, ale pomimo tego udało się wygrać to dość duże przedsięwzięcie. Zostałem wybrany ze względu na to, że inne firmy nie chciały podjąć się realizacji z powodu bardzo krótkiego czasu. Podjąłem wyzwanie i w krótkim czasie, uzyskałem wszystkie zgody i potrzebne zezwolenia na użytkowanie określonych terenów, na cele sportowe.

Był to wspaniały czas, który zapoczątkował moją karierę i otworzył wiele drzwi dla nowych projektów. Dlatego to co warto wiedzieć na temat wyboru określonych firm, organizujących imprezy sportowe to nie tylko referencje, ale przede wszystkim pasja i zaangażowanie, które będzie widoczne na każdym spotkaniu z przedstawicielami tych firm.