Ślub w plenerze – czy to jest dobre rozwiązanie?

Już jakiś czas temu do polski z zachodu przywędrowała moda na organizowanie uroczystości zaślubin w plenerze. Młodym parą marzy się niezwykła i nastrojowa sceneria, która będzie stanowiła niezwykły dodatek do tej jak ważnej chwili w ich życiu. Jednak biorąc pod uwagę kapryśność naszej aury i to jak bardzo szybko pogoda potrafią się zmieniać, a dodatkowo z roku na rok różnice temperatur pomiędzy jednym a drugim dniem zdają się być większym, warto pomyśleć o tym czy jednak nie jest to dość ryzykowane rozwiązanie, bo czy jeśli nie spadnie nagły deszcz czy jeśli nie pokaże się, ze temperatury są bardzo niskie, nawet jeśli zadbamy o odpowiednie zabezpieczenie w postaci jakiegoś zadaszenie będącego altanką bądź namiotem to czy to nie zepsuje całej uroczystości?

Jaki hotel w Gorzowie wybrać?

hotelNo właśnie może się okazać, ze jednak nie do końca będzie tak jak sobie to wymarzyliśmy, bo czy piękna sceneria jest warta tego, by na własnym ślubie stać i szczękać zębami? Dlatego może jednak warto poszukać jakiegoś innego rozwiązania, które było by dobrym rozwiązaniem pomiędzy uroczystością w hotelu a uroczystości w plenerze. W Polsce jest wiele miejsc tak zwanych kompleksów pałacowych, gdzie znajdują się, restauracje i hotel gorzów z zagospodarowanych na nowo pałacach, a dodatkowo miejsca te zwykle wyróżniają się niezwykłym zapleczem parkowym, co za tym idzie wybierając takie miejsce mamy zarówno i piękną scenerie i ciepłe pomieszczenie, czyli nic nie może popsuć nam tego pięknego dnia. A takich miejsc jest naprawdę w Polsce wiele czy znany kompleks znajdujący się pomiędzy takimi miastami jak Gorzów, Słubice, Myślibórz, czy te z w Rulwewie czy Ostromecku. Miejsce nie jest takie ważne chodzi o samą możliwość, bo tego miejsca są wprost idealne na potrzeby organizacja zarówno ślubu jak i wesela.

Miejsca tego typu można znaleźć w różnych częściach Polski, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli jakiś konkretny kompleks pałacowo-parkowy nas oczaruje, by całą uroczystość przenieść w bardziej odległy koniec polski, wówczas jako, że w takich miejscach zwykle pokoi hotelowych nie brakuje, zapewnienie noclegu naszym gościom nie powinno być żadnym problemem. Warto więc poszukać swojego wymarzonego miejsca.