Jako pierwszy sprzedawałem piece akumulacyjne

W swojej branży byłem znanym człowiekiem. Uchodziłem zawsze za świetnego sprzedawcę i nie raz zabiegali o mnie różni producenci. W swoim sklepie oferowałem najlepsze i sprawdzone produkty, dzięki czemu klienci zawsze mi ufali i do mnie wracali po więcej.

Dobra oferta pieców akumulacyjnych 

piece akumulacyjne dynamiczneSprzedawałem u siebie grzejniki, kominki czy różnego rodzaju piece. Na ogrzewaniu to znałem się najlepiej i dlatego tak sobie świetnie radziłem. Pewnego razu odezwał się do mnie jakiś nowy producent, który strasznie nalegał na spotkanie. Nie chciał zdradzić co chce oferować i zaciekawił mnie tym jeszcze bardziej. Na spotkaniu okazało się, że oferował nowoczesne piece akumulacyjne dynamiczne, których nie było jeszcze w sprzedaży w żadnym innym sklepie. Postanowiłem wziąć od niego taki piec, żeby go wypróbować. Zawsze jak podejmowałem współpracę z nowym producentem to osobiście testowałem jego towar. Piec okazał się ciekawym rozwiązaniem a oferta od tego producenta była wyjątkowo dobra. Od razu zgodziłem się wprowadzić jego produkt do sprzedaży i dogadaliśmy się w kwestii warunków współpracy. Klientów osobiście namawiałem na te piece akumulacyjne, ponieważ sam sprawdziłem ten produkt. Zauważyłem nawet, że rozwiązanie było oszczędne o czym naturalnie informowałem klientów. Byłem pierwszym sprzedawcą, który oferował takie piece akumulacyjne dynamiczne i dzięki temu miałem wyłączność. Umowa z producentem mi to gwarantowała przez pierwszy rok współpracy. Piece oczywiście okazały się hitem.

Wszyscy klienci to zamawiali u mnie takie ogrzewanie przez cały czas co mnie tak na prawdę w ogóle nie dziwiło. Ja sam w domu miałem takie rozwiązanie i bardzo je sobie ceniłem. To był najlepszy interes, jaki udało mi się zrobić w ciągu ostatnich kilku lat.