Hybrydy, czyli profesjonalna stylizacja paznokci na 2 tygodnie

Codzienne malowanie paznokci może być uciążliwe. Zwykły lakier bardzo często pęka, a to sprawia, że nie wygląda najlepiej. W związku z tym lepiej postawić na droższe, ale zdecydowanie trwalsze rozwiązania i też oczywiście bardziej estetyczne.

Porównanie manicure hybrydowego do lakieru akrylowego i żelowego

odporny manicure hybrydowy w ŁodziJednym z takich rozwiązań jest manicure hybrydowy. Coraz więcej kobiet decyduje się właśnie na taki rodzaj manicure. Dzięki temu mogą cieszyć się przez długi czas naprawdę ładnymi paznokciami. Życie w ciągłym biegu wcale nie sprzyja znajdowaniu czasu na zabiegi upiększające. Manicure hybrydowy wykonywany jest zazwyczaj raz na 2 tygodnie, więc jeden zabieg pozwala cieszyć się idealnymi paznokciami przez tak długi czas! Preparaty hybrydowe mają to do siebie, że wcale nie obciążają tak bardzo płytki paznokciowej. Z biegiem czasu manicure ani się nie ściera, ani nie traci połysku, ani też nie traci koloru. Dlatego wiele kobiet stawia na odporny manicure hybrydowy w Łodzi, który wykonywany jest w gabinetach kosmetycznych przez stylistki paznokci. Na pewno manicure hybrydowy wygląda bardziej naturalnie niż to bywa w przypadku lakieru akrylowego czy żelowego. Trzeba jednak liczyć się z tym, że manicure hybrydowy przygotowuje się dość długo. Po pierwsze konieczna jest podstawowa stylizacja. Wchodzą tu takie usługi jak usunięcie skórek, polerowanie paznokcia i odpowiednie jego ukształtowanie (zakończone łagodnie, ostro, prostokątnie, owalnie).

Dopiero później można przejść do konkretnych czynności związanych z manicure hybrydowym. Cała stylizacja trwa zazwyczaj około 1 godziny. Ceny za taką stylizację są różne i zależą od miejsca, w którym będziemy ją wykonywać. W standardowym gabinecie kosmetycznym za manicure hybrydowy zapłacimy z pewnością około 100 zł. Lepiej wykonywać taki manicure właśnie w salonie kosmetycznym.