Grafik i fototapety 3D

Dostałam wspaniałe zlecenie, a wszystko dzięki mojemu kochanemu kuzynowi. Jest architektem wnętrz i powiedział, że potrzebuje pomocy kreatywnej graficzki aby zaprojektowała fototapety na ścianę w dużym domu. Jak się dowiedziałam, dom należał do dyrektora domu kultury, więc to mnie zainspirowało, aby grafiki były spójne z jego zawodem.

Fototapety 3D to dobry pomsył

fototapety 3dMiał też syna, a jak powiedział kuzyn, on się bardzo interesuje literaturą fantastyczno-naukową. Dlatego w jego pokoju będą fototapety 3d ze statkami kosmicznymi i jego ulubionymi literackimi postaciami. Tak samo on chce zaaranżować jego pokój. Małżonka z kolei jest fascynatką programów kulinarnych z najlepszymi kucharzami świata, dlatego fototapety do kuchni będą zaprojektowane z karykaturami najznamienitszych patelni tego globu. Oczywiście pozostały fototapety do sypialni, tam zainspirowałam się pracami polskich kolorystów, zrobiłam trochę melanż i ułożyłam z tego piękną mozaikę, która będzie cieszyć oko historią a z drugiej strony będzie emitowała przyjemne, kojące kolory. Fototapety na ścianę to bardzo fajna sprawa, bo można wyczarować sobie w zasadzie wszystko co dusza zapragnie. Mojemu chłopakowi chciałam dać swoje zdjęcie, ale zanim znalazłam odpowiedni zakład poligraficzny zdążył ze mną zerwać. No, ale o tej historii już wiele razy pisałam.

W każdym razie, jeżeli chcielibyście zobaczyć zdjęcia, a potem realizację w domu, to wszystko będzie publikowane na mojej galerii. Jutro muszę dokończyć te fototapety 3d i lecę do drukarni. Buziaczki.

Więcej o fototapetach można znaleźć na: www.art.widi.pl