Efektowne ferie górskie

 

Góry to bardzo atrakcyjne miejsce na wypoczynek. Stwierdziłem, że czas na małą odskocznię i chciałem w końcu wybrać się góry, zamiast nad morze, aby zaznać czegoś zupełnie nowego. Pobyt w górach kojarzył mi się ze spacerami i pieszymi wędrówkami, jednak znalazlem taki nocleg, który był bardzo dobrze położony i praktycznie wszędzie było blisko.

Tanie i sprawdzone ferie

ferie w górach

Polecane noclegi to było hasło, które wpisałem w wyszukiwarkę internetową, aby znaleźć dokładnie takie miejsce, które będzie mi odpowiadało pod każdym względem. Stwierdziłem, że ferie w górach spędzę razem z rodziną, dlatego szukałem czegoś większego. Wśród baz noclegowych rzuciły mi się w oczy pojedyncze domki do wynajęcia, które dawały bardzo dużo komfortu oraz poczucia niezależności. Mieliśmy nawet aneks kuchenny, dlatego też sporo pieniędzy zaoszczędziliśmy właśnie na jedzeniu. Zdecydowaliśmy się na ferie w górach na dwa tygodnie, gdyż tyle akurat miałam urlopu i zamierzałem go bardzo dobrze wykorzystać. Stwierdziłem, że zarówno nocleg i ośrodek, w którym będziemy spali, ale także pozostałe kwestie będą bardzo ważne. Postanowiłem także sprawdzić pozostałe atrakcje, dzięki którym na pewno cała nasza rodzina nie będzie się nudzić. Ferie w górach spędzaliśmy bardzo aktywnie. Mimo tego, że nasz hotel był bardzo dobrze wyposażony, to praktycznie całe dnie spędzaliśmy z rodziną na stoku narciarskim i bardzo ceniliśmy sobie taki aktywny wypoczynek.

Dobrze wiedzieliśmy, że ferie w górach najlepiej spędza się razem, dlatego też postanowiłem z synem zapisać się na kurs jazdy na nartach, który koniec końców nas bardzo cieszył. Ferie są raz w roku, dlatego w przyszłym roku też mieliśmy bardzo ambitny plan, żeby się tam udać. Na pewno wiedzieliśmy już więcej i mieliśmy sprawdzone miejsca, gdzie możemy się udać.