Dostaję od sponsora drapaki dla kotów

Zarządzam schroniskiem dla bezdomnych zwierząt. Mamy bardzo dużo podopiecznych, którymi opiekują się wolontariusze. Dzięki temu, że zgłosiło się do nas tak wielu chętnych to zwierzaki mają cały czas towarzystwo. Jedna z wolontariuszek, która opiekuje się kotami w naszym punkcie zgłosiła się do mnie z zapytaniem o sponsorów.

Drapaki dla kotów i nie tylko

drapaki dla kotaNie mamy stałych a ludzie czasami przekazują nam różne darowizny. Zaoferowała mi wtedy, że znajdzie sponsorów dla naszego schroniska. Zgodziłam się, ponieważ nie miałam nic do stracenia a jedynie mogliśmy jako schronisko zyskać dodatkowe produkty dla zwierząt. Od rozmowy z wolontariuszką minęło parę dni jak pojawił się u nas jakiś biznesmen. Prowadzi on sklep zoologiczny i zaoferował, że podaruje nam drapaki dla kotów, które od razu ze sobą przywiózł. U nas w schronisku jest tylko jeden drapak dla kota i jego oferta była bardzo miła. Kiedy jego pracownik wypakował znakomitej jakości drapaki dla kota to zauważyłam, że przywiózł coś jeszcze. Była to karma dla psów było jej naprawdę bardzo dużo. Człowiek, który chętnie zgodził się zostać naszym sponsorem powiedział, że co miesiąc będzie nam dostarczał karmę dla zwierząt. Jeżeli będzie potrzebny jakiś drapak dla kota to mam śmiało do niego dzwonić. Wtedy od razu dostaniemy nawet cztery drapaki dla kota. Byłam wdzięczna temu człowiekowi za pomoc i wolontariuszce, która się tym zajęła. Żeby tego było mało, to zadeklarowała jeszcze, że będzie cały czas poszukiwała nowych sponsorów dla naszego schroniska, by zdobyć jak najwięcej dla zwierząt.

Jest to prawdziwa wolontariuszka z powołania i cieszę się, że taka osoba zgłosiła się do mojego schroniska dla zwierząt. Potrzebna nam była taka osoba, ponieważ nikt inny nie ma czasu na takie sprawy, które jednak wymagają nakładu czasu.